ZESTAW CZOŁGISTY – któż nie marzył by prowadzić czołg?! Teraz to możliwe, a w zestawie masz wszystko co jest do tego niezbędne!

sdfasdfasdfasdf

Jeszcze w dniu dzisiejszym od 18:00 do 23:59 pojawi się na chwilę w sprzedaży Zestaw Czołgisty (Zestaw ZCZ),  w tym dość ciekawym zestawie pojawia się nowa broń  CZW która to przemieszcza atakującego na odległość 5km od celu, dzieje się tak kiedy to cel znajduje sie dalej niż 5km od atakującego ale nie dalej niż zasięg broni czyli  25km.

Czapka Czołgisty (CCZ)

Wymagany poziom: 15
Liczba użyć: 100
Stopień obrony: 50
Bonus: zręczność +20, obrona +20;
Przeciwnik: siła -15

Opis: Nieodłączna część garderoby każdego, kto porywa się na prowadzenie czołgu. Nie wiadomo czemu, ale noszący ją czołgiści mają lepszego cela i większego farta.

 

Czołg Wiewiór 24 (CZW)

Wymagany poziom: 15
Liczba użyć: 100
Zasięg: 25 000 m
Bonus: do obrażeń +40, kamuflaż +20, teleportacja na odległość 5km od celu
Przeciwnik: zręczność -25, obrona -20
Magiczna: nie

Moc: 80

Opis:  Brat RUDEGO, czołg t34. Nie dość, że przemieszczać się może niemal po każdym podłożu, to jeszcze atakuje na znaczne odległości.  Jeśli cel znajduje się dalej niż 5km wówczas przenosi nas na odległoś wymaganą do oddania strzału

Paliwo do Czołgu (PDC)

Wymagany poziom: 15
Liczba użyć: 1
Bonus: kamuflaż +15, zręczność +15, obrona +15, bonus do obrażeń +15 ,

Opis: Kanister pełen wysokoprocentowego paliwa, które podpija niejeden czołgista. Co kryje ów zbiornik, chyba nie trudno się domyślić, ważne, że i czołgista, i czołg jeżdżą na nim lepiej.

 

Locon

Wszystkie wymienione tu znaki towarowe należą do swoich odpowiednich wlascicieli.
2012 Locon Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.