„SwiatBestii” jest wieloosobową gra mobilną wykorzystującą mechanizm geolokacji, gdzie położenie geograficzne gracza określa jego położenie w wirtualnym świecie gry. Gra jest mobilną odmiana gry typu RPG (Role Playing Game) zakładającą, że jej uczestnicy będą wczuwali się i odgrywali swoje postacie w wyimaginowanym świecie wspomagani komunikacją za pomocą telefonów komórkowych i Internetem.

Do dyspozycji graczy oddajemy możliwość wcielenia się w jedną z trzech ras: Ludzi, Wampirów i Wilkołaków. Każda z nich ma swoje plusy i minusy oraz dysponuje odmiennymi mocami, broniami i przedmiotami.

Gra będzie umożliwiała rozgrywanie misji indywidualnych (misje jednoosobowe, ewentualnie z udziałem generowanych BOTów), toczenie walk z udziałem większej liczby przeciwników oraz misje wieloosobowe). Oprócz elementu czysto rozrywkowego (walka między graczami na punkty) gracze poszukujący bardziej wysublimowanej formy zabawy będą mogli rywalizować miedzy wrogimi rasami oraz wśród klanów swoich współbratymców.

SwiatBestii jest grą wyprodukowaną przez Locon Sp. z o.o., a dystrybuowaną przez operatorów sieci Orange, Era i Plus.

LOCON

Locon jest spółką informatyczną, która działa na rynku Europy środkowej od 1995 roku. Główna siedziba firmy to Szczecin. Nasz młody i dynamiczny zespół liczy kilkanaście osób. Kluczowy zespół stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści pochodzący z branży informatycznej, telekomunikacyjnej i geodezyjnej. Firma oferuje konsulting informatyczny, systemy internetowe, innowacyjne modele dla e-businessu, tworzenie oprogramowania z wykorzystaniem nowoczesnych technik multimedialnych, zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne i geodezyjne.

Więcej o firmie tutaj.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: +1 (z 5 ocen)

Locon

Wszystkie wymienione tu znaki towarowe należą do swoich odpowiednich wlascicieli.
2012 Locon Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.